LHV blogi

Oluline verstapost: LHV pangaklientide arv kasvas 200 000-ni

Detsembris liitus LHV Pangaga rohkem kui 4200 uut klienti ning see tõstis panga klientide arvu esimest korda üle 200 000. Igapäevapanganduses on LHV kasvanud suuruselt 3. pangaks Eestis.

LHV Panga juhatuse esimehe Erki Kilu sõnul kasvas LHV pank 2019. aastal kiiresti. “Meil ton hea meel, et suutsime möödunud aastal Eesti inimesi oma teenustega kõnetada, avasime konto enam kui 40 000 uuele kliendile ning saavutasime rekordtasemed klientide aktiivsuses ja ärimahtudes,” ütles Kilu.

“Aasta lõpuks jõudis LHV Eesti pangandusturul pea 10% turuosani nii igapäevapanganduses, hoiustes kui ka ettevõtete laenudes. See tähendab, et igapäevapanganduses ja hoiustes oleme tõusnud kolmandaks pangaks Eestis,” lisas Kilu.

Aastavahetuse seisuga kasutab LHV Panga teenuseid 202 000 klienti, mis tähendab, et aastaga kasvas klientide arv 25%. Panga klientidest umbes 150 000 on erakliendid ja 52 000 ettevõtted. Seejuures on LHV-ga liitunud eelmisel aastal palju noori. Alla 26-aastaseid on LHV klientide seas nüüd üle 25 000. LHV kliendid teevad internetipangas või mobiiliäpis keskmiselt 42 makset minutis ja pangakaardiga 39 makset minutis.

200 000. klienti ootas meeldiv üllatus

“Sellele, et üha rohkem kliente on meie pangas konto avanud, on kindlasti kaasa aidanud võimalus avada konto elektrooniliselt internetipangas või mobiiliäpis. Hiljuti tegime võimalikuks ka elektroonilise konto avamise lapsele,” kommenteeris Kilu.

Kuna 200 000 klienti on märgiline tähis, algas tänasest reklaamikampaania, milles LHV kõiki oma kliente tänab. Panga kodulehel lhv.ee/sinupank on toodud klientide kohta huvitavat statistikat ja igaüks saab kontrollida, mitme kliendiga ta oma eesnime jagab.

Samuti rõõmustas LHV kingitusega järjekorras 200 000 klienti, noormeest, kes avas konto e-kanali kaudu 15. detsembril. Tema kaugematesse unistustesse panustamiseks või hoopis argisemate soovide täitmiseks, kinkis LHV 1000 eurot tema Noortepanga kontole.

2019. aastal kuulutati LHV taas Eesti parima teenindusega pangaks. Eesti parima panga tiitliga tunnustasid LHV-d rahvusvahelised majandusajakirjad Euromoney ja The Banker. Eelmisel aastal määras Eesti Pank LHV Panga neljanda pangana Eestis elutähtsa teenuse osutajaks.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.