Luminori blogi

Luminori klientidele avanes Apple Pay teenus

Luminor hakkab tänasest pakkuma klientidele Apple Pay makselahendust.Shutterstock

Luminor hakkab tänasest pakkuma klientidele Apple Pay makselahendust. Apple Pay on iPhone’iIe ja teistele Apple´i nutiseadmetele mõeldud turvaline ja privaatne makselahendus, mis võimaldab teha viipemakseid füüsilistes poodides ning makseid veebipoodides ja äppides. Lisaks kasutab see iga tehingu kaitsmiseks iPhone’i võimalusi.

Klientidel tuleb viipemakse tegemiseks lihtsalt hoida oma iPhone’i või Apple Watch’i makseterminali juures. Iga Apple Pay’ga tehtud ost on turvaline, sest iga ostutehingu puhul kasutatakse seadmega seotud numbrit ja ainulaadset tehingukoodi.

Turvalisust lisab veelgi see, et iga iPhone’i, iPadi või Mac’i tehing tuleb kinnitada näotuvastuse, sõrmejälje või parooliga. Apple Pay rahakotti aktsepteeritakse nii toidupoodides, apteekides, taksodes, restoranides, kohvikutes, jaemüügikauplustes kui ka paljudes muudes kohtades.

Kliendid saavad kasutada Apple Pay’d ka iPhone’is, iPadis ja Mac’i arvutis, et teha oste kiiremini ja mugavamalt kas rakendustes või Safari brauseri vahendusel veebis, ilma et nad peaksid looma kontosid või trükkima korduvalt sisse oma aadressi ja makseandmeid. Apple Pay’ga saab maksta ka Apple Watch’i rakendustes.

Apple Pay rahakoti keskmes on turvalisus ja privaatsus. Apple Pay kasutamise korral ei säilitata kliendi krediit- või deebetkaardi tegelikke numbreid ei seadmes ega Apple’i serverites. Selle asemel määratakse kliendi seadmele ainulaadne krüptitud kontonumber, mis salvestatakse turvaliselt seadme turvaelementi ehk tööstusharu standarditele vastavasse sertifitseeritud kiipi, mille eesmärk on säilitada seadmes turvaliselt makseteavet.

Apple Pay’d on lihtne seadistada. iPhone’i kasutamise korral tuleb Luminori krediit- või deebetkaardi lisamiseks lihtsalt avada Walleti äpp, puudutada sümbolit „+“ ja järgida juhiseid.

Klient saab hakata Apple Pay’d kasutama kohe, kui ta on lisanud oma kaardi iPhone’i, Apple Watch’i, iPadi või Mac’i arvutisse. Kliendid saavad ka edaspidi kasutada kõiki Luminori kaartidele pakutavaid teenuseid ja eeliseid.

Lisateavet Apple Pay kasutamise kohta leiab Luminori kodulehelt.

Lisateavet Apple Pay kohta leiab siit.

Luminor on juhtiv sõltumatu pank Baltimaades ja piirkonna suuruselt kolmas finantsteenuste osutaja. Me hoolitseme üksikisikute, perede ja äriühingute finantsvajaduste eest. Me oleme noored, dünaamilised ja edumeelsed just nagu meie Eesti, Läti ja Leedu koduturud.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.