Tahad teada, kui palju palka maksab töötajatele konkurent? On üks raport, mis saladuse paljastab

Minisarja kolmas osa

Töötajate ja palkade raport sisaldab hinnangulist keskmist töötasu viimases kvartalis, prognooskäivet ja prognooskasumit töötaja kohta.Foto: Shutterstock

Äri tehes on ülioluline kaitsta oma vara ja olla kindel, et koostööpartnerid on usaldusväärsed. Üheks võimaluseks on kasutada Storybooki raporteid, kust leiab äripartnerite kohta nii mõndagi kasulikku. Sarja kolmandas osas keskendume töötajatele ja palkadele. 

Storybooki pakutav töötajate ja palga raport on muutunud äärmiselt populaarseks tööriistaks ettevõtete, konkurentide, töötajate ja tööle kandideerijate seas. See annab väärtusliku ülevaate ettevõtte personalist ning võimaldab analüüsida hinnangulist keskmist töötasu, töötajate arvu ja nende tõusu või languse trende. Lisaks sellele pakub raport teavet tööjõutootlikkuse ja kasumlikkuse kohta ning annab ülevaate nii juhatuse liikmete kui ka töötajate otsekontaktidest ning aktiivsetest tööpakkumistest.

Üldnäitajad

Töötajate ja palkade raport sisaldab hinnangulist keskmist töötasu viimases kvartalis, prognooskäivet ja prognooskasumit töötaja kohta. See võimaldab ettevõtetel jälgida oma tööjõukulude ja tulususe arengut ning teha vajadusel kohandusi personalijuhtimise strateegiates.

Töötajate arv ja tasutud tööjõumaksud

Raport annab ülevaate ettevõtte töötajate arvust viimases kvartalis ja tasutud tööjõumaksudest. Aitab ettevõtetel jälgida tööjõu suuruse muutusi ning mõista, kuidas tööjõumaksud mõjutavad ettevõtte rahalist seisu.

Kontaktisikud

Raport sisaldab juhtkonna ja töötajate otsekontakte, sealhulgas e-posti aadresside ja telefoninumbritega. See võimaldab hõlpsasti ühendust võtta oluliste isikutega ettevõtte juures ning hallata suhtlust nii sise- kui ka väliskontaktidega.

Filiaalid ja osakonnad 

Raport annab ülevaate ettevõtte filiaalidest ja osakondadest, mis on oluline info, et mõista ettevõtte struktuuri ja organisatsiooniüksuste vastutusvaldkondi.

Tööpakkumised ja karjäärileht 

Storybooki raport jagab ettevõtte aktiivseid tööpakkumisi erinevates tööportaalides, nagu Storybook, CVkeskus, CV-online, töötukassa jne. Lisaks on saadaval info ettevõtte karjäärilehe kohta, mis aitab kandidaatidel mõista ettevõtte väärtusi ja karjäärivõimalusi.

Erinevad põnevad graafikud

Raportis on graafikud, mis näitavad töötajate arvu ja hinnangulisi keskmisi palku alates 2015. aastast. Samuti on graafikutes esitatud töötajate maksude ja müügitulemuste analüüs kvartaalselt alates 2015. aastast. See võimaldab ettevõtetel teha pikaajalisi trendianalüüse ja prognoose.

Storybooki töötajate ja palga raport on hindamatu vahend ettevõtetele, konkurentidele, töötajatele ja tööotsijatele, sest see annab põhjaliku ülevaate ettevõtte personalist ja töötasudest ning võimaldab teha informeeritud otsuseid personali juhtimisel, investeeringutel ja karjääriotsustes. Raport võimaldab ettevõtetel olla tööturul konkurentsivõimeline, juhtida efektiivselt personaliressursse ning saavutada pikaajalist edu ja kasumlikkust.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.