CVKeskus.ee

Viis vinget tööpakkumist, kuhu tasub kohe kandideerida

Uus aasta on juba täies hoos ja ka tööturg on lühiajalisest talveunest ärganud. Olid ehk sinagi üks neist, kes lubas leida endale alanud aastal uus töö, mis pakuks häid väljakutseid ja rõõmustaks ka pangakonto seisu?

Isegi kui oled alles mõtiskluste faasis ja kindlat plaani pole paigas, tasub hoida silmad ja kõrvad lahti, et head võimalused sinust märkamatult mööda ei lipsaks. 

CVKeskus.ee värbamisspetsialistid tegelevad igapäevaselt tööandjatele sobivate töötajate otsimisega. Seekord toomegi sinuni viis vinget tööpakkumist, mis võivad panna sul silmad põnevusest särama.

Kõiki CVKeskus.ee värbamisspetsialistide aktiivseid projekte saad vaadata siit. 

Numbrid võivad olla parajad pähklid, kuid mitte sinu jaoks?

Kiiresti kasvav rahvusvaheline raamatupidamise ja finantsjuhtimise ettevõte Leinonen otsib oma ridadesse terava taibuga ärikontrollerit.

Mida läheb sul vaja, et oleksid sel ametil tõeline tegija? See töökoht võiks sulle sobida, kui oled analüütiline, täpne, uudishimulik ja lahendustele orienteeritud. Kasuks tuleb magistrikraad majanduses või raamatupidamises ning vajalik on eelnev kogemus samas valdkonnas.

Oled ehk juba mõnda aega mõelnud ka, mida oma sorava inglise keelega peale hakata, kuid ei ole tihanud välismaale kolida? Polegi tarvis! Ärikontrolleri ametikohale asudes saad hoobiga endale kolleegid 12-st riigist, kellega iga päev keelt praktiseerida ja kes tekitavad Sinus tunde justkui käiksid sa päevas kohe mitmes riigis reisil.

Kui numbritega tegelemine kõnetab sind, siis vaata tööpakkumist siit.

Äripäeva teemaveeb ootab võimekat juhti

Oled vilunud projektijuhtimises, iseseisev oma tegemistes ja võimalus suhelda finantsmaailma arvamusliidritega paneb sul elevusest südame kiiremini põksuma?

Sel juhul on just praegu sul erakordne võimalus tulla juhtima ja arendama Äripäeva finantsuudised.ee teemaveebi.

Sinu vastutusala ampluaa on mitmekesine, kuid suurimaks ülesandeks on juhtida oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda nii, et nende kirg oma töö vastu saaks pidevalt lisakütet ja see omakorda sütitaks ka teistes huvi finantsmaailma vastu.

Lisaks vastutusrikkale tööle saad pidevalt end täiendada kõrgelt hinnatud Äripäeva konverentsidel, veeta aega ülivinges kontoris ja teha tööd koos mõnusa meeskonnaga. 

Tunned, et see võiks olla sinu jaoks see „õige“? Ambitsioonikas tööpakkumine ootab siin.

Kiiresti kasvav tarkvarafirma otsib tähtsat vahelüli

Norra tarkvarafirma Mercell Group otsib Tallinna haruga liituma front-end tehnilise toe spetsialisti, kellele usaldada tähtis ülesanne – ettevõtte klientide igakülgne abistamine. 

Selleks, et saaksid pakkuda suurepärast tuge, ükskõik, kui kergele või raskele murele, peaks leiduma sinu oskuste tööriistakastis sorav inglise keel, julgus suhelda ning hea tehniline taip tuleb igati kasuks. 

Tänaseks juba kümnes eri riigis kontoreid omav Mercell Group pakub ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi ja konkurentsivõimelist palka ning asjalikke hüvesid. Samuti võid nautida vahepeal töö tegemist ka kodukontoris viibides ja paindlikud töötunnid on normaalsus.

Kuulutust saad lähemalt lugeda siit.

Hea väljakutse taaskasutuse fännile

Ringmajandus ja keskkonnateadlikkus muutuvad üha olulisemaks, kuna järjest enam inimesi ja ettevõtteid saavad aru, et maailma ressursid ei ole lõputud. Telefonitootjad toovad iga aasta turule uued mudelid, et inimesed oma olemasolevaid seadmeid uute vastu välja vahetada saaksid.

Soome ettevõte Swappie on võtnud südameasjaks aga hoopis olemasolevatele seadmetele uus elu anda. Swappie ostab kokku kasutatud nutitelefone, teeb nad justkui uueks ja müüb siis juba järgmistele kasutajatele edasi. Selle arvelt hoitakse kokku ka uute seadmete ringlusesse jõudmist.

Siin on sinu võimalus anda panus taaskasutusse ja tulla tegelema nutitelefonide diagnostika, testimise ja remondi ning klientide tellimuste töötlemisega. Eelduseks on õppimishimu, inglise keele oskus suhtlustasandil ja huvi tehnoloogia vastu.

Omalt poolt pakub ettevõte vajalikku väljaõpet ja ametialaseid koolitusi, hulgaliselt boonuseid ja võimalusi arenguks karjääriredelil.

Tutvu hea pakkumisega siit!

Veel üks võimalus muuta maailma

Eesti ettevõte Comodule on võtnud oma südameasjaks edendada heitevaba transporti, kuid neil on selleks sinu abi vaja! Selleks, et viia ellu kõik mõtted ja soovid, otsivad nad enda meeskonda ühte andekat tööstusinseneri. 

Uue tähtsa meeskonnaliikme ülesanneteks saavad olema praeguste tööjaamade parendamine ja uute arendamine, et tootmist veelgi efektiivsemaks muuta.

Sobid suurepäraselt Comodule’sse, kui sul on kogemusi (tootmis)inseneerias ja CAD tarkvara ei ole sulle võõras. Organiseeritus, detailidele orienteeritus ja võime adapteeruda on samuti eeldusteks. 

Liitu Comodule meeskonnaga ja mõjuta maailma positiivses suunas!

Loe tööpakkumise kohta lähemalt siit.

CVKeskus.ee on Eesti suurim tööportaal ja edukaim personaliotsingu ettevõte. Kõik uued tööpakkumised leiad siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.