LHV blogi

LHV e-tuvastuse abil on mõnes maakonnas avatud üle poolte kontodest

LHV Pangas on võimalik isikutuvastuslahendusena kasutada uuenduslikku e-tuvastust. Veebruari lõpu seisuga on e-tuvastuse kaudu avanud konto veidi üle 5000 inimese. Hiiumaa, Ida-Virumaa, Lääne- ja Saaremaa kliendilepingutest üle poole on tehtud e-tuvastusega.

„Klientide ootused pangale on lihtsad: pakkuge kaasaegseid teenuseid, head teenindust ja madalaid teenustasusid,“ rääkis LHV Panga juhatuse esimees Erki Kilu. „E-tuvastus annab kliendile võimaluse isikutuvastuseks ükskõik millisest asukohast. Tänu seadusemuudatusele on võimalik nüüdsest näost näkku isikutuvastuse asemel läbi viia ka e-tuvastust, mis on mugav, kiire ja turvaline.“

Erki Kilu sõnul tähtsustab LHV Pank pangateenuste kõrget kvaliteeti, olles saavutanud selle suuresti läbi tehnoloogilise võimekuse. E-tuvastus ja välkmaksed on innovaatilised teenused, mis on alles jõudnud Eesti turule. Kuni 15 000 euro suurused maksed liiguvad LHV Panga ja teiste välkmaksete süsteemiga liitunud pankade vahel loetud sekundite jooksul ning seda ka õhtuti, nädalavahetustel ja riigipühadel.

LHV e-tuvastuse osakaalu kaart. Mida tumedam roheline, seda suurema osakaaluga on kliendilepingute tegemisel e-tuvastus.

„Esimest korda LHV Panga arengus oleme jõudnud etappi, kus suudame oma tehnoloogiliste lahenduste ja klientidele pakutavate pangateenuste poolest olla vähemalt sammu võrra eespool teistest pankadest. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab hoida ka teenuste hindu kliendi jaoks madalamana ja nii suudame pakkuda tasuta välkmakseid kõikidele oma klientidele. Lisaks on tunnustatud meie inimesi. Uuringufirma Dive tunnistas LHV Panga tänavu ülekaalukalt Eesti parima teenindusega pangaks,“ lisas Erki Kilu.

E-tuvastus on elektrooniline dokumendituvastus, mis võimaldab LHV Panga kliendiks hakata ilma pangakontorisse kohale tulemata ja arvuti tagant lahkumata. E-tuvastusega on võimalik konto avada ükskõik kus vaid kolme minutiga, selleks on vajalik ID-kaart koos lugejaga, Mobiil-ID või Smart-ID olemasolu. E-tuvastust saab kasutada täisealine residendist eraisik, kellel on ID-kaart, pass või elamisloakaart.

Kliendiks tulla sooviv eraisik teeb LHV Panga kodulehel taotluse ja sisestab oma dokumendi info. Protsess võtab aega mõne minuti. E-tuvastuse teinud kliendil on võimalik teha väljaminevaid makseid kuni 15 000 euro ulatuses kuus, sh kaardimaksed ja väärtpaberitehingud. Suurema summa korral tuleb teha isikutuvastus LHV Panga kontoris või lähimas LHV Panga tuvastuspunktis, milleks on Selverite infoletid ja Euronicsi poed ühe Eesti. LHV Pank pakub ainsana Eestis ka bürokraatiavaba ettevõtluskonto loomise võimalust ettevõtlusega tegelevatele eraisikutele.

E-tuvastamiseks sisene LHV Panka.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , ,

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.