LHV blogi

Võimas samm: LHV kliendid saavad nüüd raha välja võtta veel 100 pangaautomaadist

LHV pankFoto: Egert Kamenik

Alates tänasest on LHV klientidel võimalik sularaha välja võtta 100 uuest pangaautomaadist, mis kannavad LHV ja Luminori logosid.

Enne tänast oli LHV-l kasutusel üle Eesti 25 automaati üle Eesti, nüüd on pangaautomaatide hulk aga viiekordistunud: LHV võttis üle 100 Danske panga poolt opereeritud sularahaautomaati, ühinedes nii ühise võrgustikuga Luminoriga ja laiendades sedasi klientidele pakutavate automaatide võrgustikku märkimisväärselt.

“Ka 25 automaadiga oli tegelikult klientide vajadused päris hästi juba kaetud, aga oli ka paiku, kuhu kliendid häälekalt automaate soovisid. Kaks sellist kohta olid näiteks Hiiumaa ja Võru, mis nüüd mõlemad kaetud saavad,” rääkis LHV ATM-ide tootejuht Indrek Kaljumäe.

Kui varem sai kõiki LHV automaate kasutada nii raha välja võtmiseks kui ka sisse panemiseks, siis uute automaatide puhul tasub jälgida, mis võimalusi konkreetne masin pakub. Niisamuti olid varem terve ööpäeva kasutatavad vaid osad LHV automaadid, nüüd on nende hulk aga hüppeliselt suurenenud.

Mida peaksid uute pangaautomaatide kohta teadma?

  • Tasuta sularaha väljavõtmise võimalus lisandus Võrus, Raplas, Haapsalus, Paides, Kohtla-Järvel, Kiviõlis, Jõhvis, Sakus, Sauel, Tabasalus, Maardus.
  • Sularaha väljavõtmise võimalused paranesid Tallinnas, Tartus, Kuressaares, Narvas, Rakveres, Viimsis, Viljandis, Pärnus.
  • Lähiajal on plaanis täiendavalt analüüsida automaatide asukohti ja kasutatavust ning mõne automaadi ümbertõstmise kaudu võrgustikku veelgi laiendada.

Muidugi tasub tähele panna, et LHV klientidele on pangaautomaatide kasutamine tegemine täiesti tasuta. LHV Panga klientidele kasutamiseks valmis automaatide info leiab LHV kodulehelt ja mobiilipangas.

LHV pakub klientidele oma automaatides sularaha väljavõtmist tasuta. Summale, mis ületab 3000 eurot kuus, kehtib väljavõtmistasu 0,3% piirmäära ületavast summast. Sularaha sissemaksmine on LHV klientidele tasuta.

LHV blogi, kus räägitakse majandusest ja investeerimisest panga pilgu läbi.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.