Eesti Lidlis peaksid langema veel vähemalt 300 igapäevase toote hinnad

Lidl jätab jaanuaris hinnad samaks.Foto: Shutterstock

Lidl Eesti otsustas langetada täiendavalt enam kui 300 igapäevaselt kasutatava toote hindu ning laiendab vastavalt tootevalikut regulaarselt, täites nii oma lubadust pakkuda ostjale parimat hinda igapäevaselt, mitte ainult kampaaniate raames. Esmatarbekaupade kättesaadavuse tõstmiseks langetatakse hindu kuni 30% võrra.

Värske hinnalangetus toimub nii piimatoodete, jahutoodete, liha, kohvi, külmutatud toodete kui mitmesuguste kuivainete kategooriates, lisaks laieneb see ka majapidamistarvetele ja muudele kaupadele, mida kodumajapidamised igapäevaselt vajavad.

Alates käesoleva aasta juunist on Lidl juba vähendanud mitmesaja toote hindu, tagades sellega toiduainete hinna inflatsiooni tingimustes stabiilseima hinnapakkumise. Majanduseksperdid on korduvalt märkinud, et Lidli turule tulek on avaldanud positiivset mõju hinnakonkurentsile ja pidurdanud toiduainete hindade järsku tõusu Eestis.

Lidl teeb Eestis jätkuvalt aktiivselt ja edukalt koostööd kohalike toiduainete tootjate ja turustajatega, kellega koos on samuti õnnestunud toodete hindu alandada.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.