Uudis

AirBaltic lubab märtsi lõpuni broneeritud reiside lennukuupäeva tasuta muuta

AirBalticu lennuk.Foto: Shutterstock

Läti riiklik lennufirma AirBaltic pakub oma reisijatele ühte tasuta võimalust muuta oma broneeritud reisikuupäeva, võimalus kaasneb kõikide uute broneeringutega, mis on tehtud ajavahemikul 10. märtsist kuni 31. märtsini.

“Me näeme, et inimeste huvi reisimise vastu on endiselt olemas ning hiliskevadisi ja suviseid puhkuseid juba planeeritakse. Meie uus broneeringu muutmise võimalus annab reisijatele vajalikku paindlikkust ja lisakindlust tulevase reisi planeerimisel,” ütles lennufirma juhatuse esimees Martin Gauss pressiteates.

Ajutine ettepanek rakendub kõikidele uutele Air Balticu lennupiletite broneeringutele, mis on tehtud ajavahemikul 10. kuni 31. märts, kusjuures muudetud reis peab toimuma kuni 31. detsembrini ning kuupäeva on võimalik muuta vaid ühe korra.

Lisaks sellele lubab lennufirma muuta ka kõiki broneeringuid, mis on tehtud kuni 9. märtsini ja mille reis pidi toimuma kuni 31. märtsini. Mainitud broneeringute reisikuupäevasid saab samuti muuta ilma lisatasudeta ning muudetud reisikuupäev peab mahtuma 2020. aastasse. 

Reisikuupäeva muudatus peab olema tehtud enne reisi toimumisaega. Juhul, kui lennupileti hinnatase pole enam uue broneeringu puhul kättesaadav, tuleb muudatuse tagajärjel tekkinud hinnavahe tasuda. Reisi lähtepunkti ja sihtpunkti ei ole siiski seejuures võimalik muuta.

Koroonaviiruse puhangu tõttu on Air Baltic otsustanud viivitamatult tühistada kõik oma lennud Milano ja Verona suundadel kuni aprilli lõpuni. Teisipäeval teatas lennufirma, et tühistab 29. märtsist kuni 31. maini lisaks varem tühistatud Riia-Milano ja Riia-Verona lendudele veel 370 lendu.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.