Järjekorrad kadunud: suurtest toidupoodidest saad nüüd kaupa kasvõi tänaseks koju tellida

Toidukuller.Shutterstock

Eriolukord tõi toidupoodide kullerteenustele hiigelsuure koormuse ja umbes kuu aja jooksul oli koju toidu tellimine suurtest jaekettidest äärmiselt raske, sest vabu aegu lihtsalt polnud.

Paistab, et poed on nüüd tellimuste võimekust tõstnud nii palju, et järjekorrad on järsku lahtunud ja vabu aegu leiab kasvõi tänaseks hulgi.

Rahageenius vaatas Coopi, Prisma, Selveri ja Barbora tellimusaknaid ja tänase hommiku seisuga saab kõikidest poodidest kasvõi tänaseks kaupa koju tellida.

Prismast saab Tallinnasse tellida veel täna kella 21-23 vahemikus ning vabu aegu on ka nädalavahetuseks. Huvitaval kombel on aga hõivatud kõik järgmise nädala ajad kuni neljapäevani.

Näiteks Selveril on vabad kellaajad tellimuste täitmiseks täna kell 14-22 ning ka kõik ülejäänud käesoleva nädala päevad on tellimuste täitmiseks vabad. Sama ei kehti aga Pärnu kohta, kus on kõik tellimusaknad juba täidetud. Tartus on mõned vabad ajad tänaseks, järgmised ajad on aga alles pühapäevaks.

Barbora puhul on vabad ajad saadaval alates kella 14-st ning ka ülejäänud nädal paistab tellimusteks prii olevat.

Ka Coopi puhul on vabu aegu nüüd selleks nädalaks jalaga segada: tellida saab täna, homme ja nädalavahetusel nii toidukappidesse ja otse koju.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.