Juba 13. korda käivituv heategevuskampaania Inglipuu toob jõulurõõmu 2000 lapsele

Foto: Shutterstock

Maxima on viimase tosina aasta jooksul aidanud viia jõulurõõmu tuhandetele lastele üle Eesti. Ka tänavu saab iga eestimaalane hakata ingliks ja täita Maxima kauplustes üle Eesti püsti pandud inglipuudel leiduvad pea 2000 lapse kingisoovid, mis on kauplustes 22. novembrist kuni 11. detsembrini.

“Heasüdamlike Eesti inimeste abiga oleme aidanud viia aastate jooksul jõulurõõmu enam kui 20 000 lapsele,” lausus Maxima Eesti tegevjuht Edvinas Volkas. “Ka tänavu oleme koostöös omavalitsuste, Tallinna Sotsiaaltöö Keskuse ja Eesti Lasterikaste Perede Liiduga kogunud kokku ja asetanud kauplustes asuvatele inglipuudele pea 2000 lapse kingisoovid.”

Üldist habrast majanduskeskkonda on Edvinas Volkase sõnul tänavu tunnetamas üha enam peresid ja seda on näha ka erinevatest Eesti paikadest tulnud kingisoovidest.

“Just sellistel hetkedel saame kaasinimestena olla abiks ja panustada nende laste pühadesse, kel muidu jõulukingid saamata jääksid. Inglipuud laste jõuluunistustega asuvad 48 Maxima kaupluses üle Eesti ning üks puu on ka Maxima peakontoris, et ka meie kontoritöötajad omaltpoolt lastele jõulurõõmu valmistada saaksid,” lisas Maxima Eesti tegevjuht.

Maxima on iga-aastase Inglipuu kampaania raames teinud juba pikalt koostööd Eesti Lasterikaste Perede Liiduga, millesse kuuluvad kolme ja enama lapsega perekondi kõikjal Eestis. Nii on kõrvuti kohalike omavalitsuste abiga kogutud laste soovidega kingisaajate hulgas ka ligi 544 suurperest pärit last. “Väga paljudes peredes on laste kingisoovid väga praktilist laadi – talveriided või -jalatsid, koolitarbed. Aga ka arendavad mänguasjad, kaisukarud, autod-nukud,” kirjeldas Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap laste soove.

Juba neljandat aastat teeb Maxima koostööd Tallinna Sotsiaaltöö Keskusega, kes aitab Inglipuu kampaania abil jõulukingi toimetada tänavu 68 lapsele. Keskuse direktori Kersti Põldemaa sõnul on Inglipuu kingitused lastele alati väga suureks rõõmuks olnud. “Kahjuks on meie seas mitmeid peresid, kus kinkide tegemisel tuleb loota heade inimeste abile ning oleme väga tänulikud kõigile, kes inglipuudel olevate soovide täitmisel rõõmu laste südamesse toovad,” lausus ta.

Iga eestimaalane saab hakata ingliks, tehes Inglipuul olevale lapsele soovitud kingituse ajavahemikus 22. november – 11. detsember. Kingikampaanias osalemiseks tuleb vaid valida Maxima kaupluses Inglipuult lapse nimi, kelle jõuluunistust tahad täita ja osta talle kingitus. Kingituse saab jätta pakkimata kujul kas poe infoletti või kassasse, kust Maxima toimetab selle juba lapseni. Inglipuude täpsed asukohad on leitavad veebilehel www.maxima.ee/inglipuu.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.