Uudis

Wolt Bolti turule trügimisest: koos saame inimesed lõpuks toitu koju tellima

Toidutellimise äpp Wolt alustas Eestis tegevust 2016. aastal. Nüüd said nad uue konkurendi.Foto: Bolt/Wolt/montaaž

Toitu kojuvedav Wolt ei lase end kõigutada Bolti (endine Taxify) kavatsusest hakata sama teenust pakkuma.

Pigem vastupidi. Wolti Baltikumi juht Liis Ristal ütles Geeniusele, et Bolti sisenemine toidukullerite turule on hoopis tervitatav ja teenuse kategooria arengule hea.

“See kategooria on alles nii värske ja noor, sisuliselt on säärane toidu kojuveo teenus saadaval olnud ainult kaks aastat, siis kui Wolt alustas. Me alles kasvatame seda turgu,” kommenteeris ta Bolti sisenemist toidukullerite turule ning kinnitas, et liigset konkurentsi Wolt ei karda.

Bolt+Wolt?

“Me ei hakka Boltiga hetkel koostööd tegema, aga kogu selle kategooria arengule on see hea,” rääkis Ristal.

Wolti tegevjuhi sõnul on rohkemate tegijate viibimine turul hea, sest toob toidukullerite teenusekategooriasse juurde uusi kliente, aitab sellest võimalusest inimesi enam harida ning aitab juurutada toidu koju tellimise tarbimisharjumusi.

Bolt teatas eile, et hakkab lähitulevikus lisaks sõiduteenusele pakkuma ka toidu kojuvedu. Esimesed riigid, kuhu uus teenus sel suvel jõuab, on Eesti, Soome ja Lõuna-Aafrika.

“Me näeme, et toidu kojuveo teenusel on veel kõvasti arenemisruumi. Meil on olemas kogemus, tehnoloogia, juhtide võrgustik ning miljonid kasutajad Euroopas ja Aafrikas – me saame oma seniseid kogemusi kasutada selleks, et pakkuda just sellist toidukulleri teenust, nagu kliendid soovivad,” rääkis Bolti asutaja ja tegevjuht Markus Villig.

Märksõnad: , , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.