Uudis

Rimi kliendil närv must: miks ei saa e-poes sooduskuponge kasutada?

Rimi poes. Foto on illustratiivne.Shutterstock

Rimi klient pole rahul, et sooduskupongiga saab hoolimata kodulehel aktiveerimisest allahindlust vaid füüsilises kaupluses. Rimi esindaja sõnul on vastav arendus juba töös.

Rahageeniusele kirjutas Indrek, kes lootis Rimi sooduskupongiga nende värskelt avatud e-poes allahindlust saada. “Avastasin, et kuigi sooduskupong on aktiveeritud, siis sellest hoolimata e-pood soodustust e-poes makset tehes ei arvesta,” kirjeldas ta.

Indrek kirjutas klienditoele ja sealt sai ta vastuse, et vastavad kupongid kehtivadki ainult kaupluses. “Samas pole ju kupongil ühtegi viidet sellele, et see e-poes ei kehti,” nentis Indrek.

Samuti oli mehe sõnul veebis personaalsete pakkumiste juures kirjas, et sooduskupong on aktiveeritud. “Aga miks üldse kodulehel kuponge aktiveerida, kui e-poes nendest kasu pole? Miks pole e-poest tellija võrdne selle kliendiga, kes läheb kauplusesse kohapeale ostma?” küsis ta.

Indrek tegi Rimile ka ettepaneku. “Arusaadavuse mõttes võiks olla eraldi välja toodud kliendi aktiveeritud kupongid, mis kehtivad ainult kaupluses ja mis kehtivad ainult e-poes, et klient teaks juba e-posti saabunud reklaami lugedes, mis võimalusi e-pood pakub ja mida ei paku,” pakkus ta välja.

Rimi: arendus on töös

Rimi pressiesindaja Katrin Batsi sõnul on kauplusekett kliendile tähelepaneku eest tänulik. “E-poe käivitamise puhul oli tõesti tegu ülimalt kiire arendusega ja oleme sealseid võimalusi pidevalt täiendamas,” sõnas ta.

“Tõsi, oleksime pidanud olema tähelepanelikumad ning kupongile vastava info lisama. Vabandame, et see märkamata jäi,” ütles Bats.

Bats kinnitas aga, et vastav arendus on juba töös ning õige pea loodab jaekett ka oma e-poe klientidele võimaldada kõiki kupongiga kehtivaid soodustusi.

“Meil on hea meel, et kliendid meie poolt pakutavaid kupongisoodustusi ootavad ning lubame omalt poolt pingutada, et neid saaks õige pea kasutada lisaks ka e-poes,” lisas ta.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.