Rimi uuendab kliendiprogrammi: ostlejad saavad nüüd märksa rohkem boonusraha teenida

Rimi uuendas oma kliendiprogrammiFoto: Shutterstock

Rimi Eesti uuendas sel nädalal oma kliendiprogrammi, mis võimaldab klientidel säästa kuni 2,5% oma ostukorvilt nii kaupluses kui e-poes.

Rimi Eesti juhi Kristel Metsa sõnul püüavad inimesed üha enam säästa ning otsivad nutikaid lahendusi, kuidas ka toidu pealt kokku hoida. “Võtsime arvesse meie klientide soove ning turul toimuvat ja lõime pilootprojekti raames uue süsteemi, mis võimaldab kõigil Rimi kliendikaardi omanikel raha koguda, kuid enim saavad sellest kasu need, kes on programmi mõistes fännid,” kirjeldas Mets uut süsteemi.

Mets lisab, et kui varasemalt kogusid Rimi kliendikaardi omanikud ühe protsendi iga ostu pealt, siis nüüd on võimalik seda protsenti mitmekordistada, sõltuvalt ostukorvi suurusest igas kuus. 

Uus programm toimib kolmel tasemel:

  • Klient: ostleb kuus Rimis kuni 80 euro eest, tagasi teenib 1% ostusummalt.
  • Sõber: ostleb kuus Rimis 81–300 eurot eest, tagasi teenib 2% ostusummalt.
  • Fänn: ostleb kuus Rimis enam kui 300 eest, tagasi teenib 2,5% ostusummalt.

Mets tõi näite lastega perest, kelle toidu eelarve ühes kuus on ligikaudu 500 eurot. “Sel juhul hoiavad nad kokku üle 12 euro. Seda summat saab kasutada näiteks Rimi Tervisereedel, kus kõik puu- ja juurviljad on 15 protsenti soodsamad. Aktiveerides vastava kupongi ja kasutades ostudelt teenitud raha saab nutikalt osteldes “koguda” terve nädala jagu puu- ja juurvilju,” rääkis Mets, millised on erinevad võimalused toidu pealt kokku hoida.

Teenitud Rimi raha kehtib üks aasta alates selle kaardile laekumise kuupäevast. Esialgu kestab kampaania aasta lõpuni, kui kliendid selle vastu võtavad, siis muutub see püsivaks lojaalsusprogrammi osaks. 

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.