Saaremaal suvepuhkuse veetmiseks on praegu ülihead hinnad

Saaremaa.Shutterstock

Piirangud leevenevad ja saarte ning mandri vaheline transpordiühendus on taastumas. Et saartele veidigi suveks veidigi siseturiste tuua, on näiteks Saaremaa ettevõtted loonud ühise kampaania, kus kutsutakse suvepuhkust Saaremaal veetma. Selle raames on kehtestatud ka kuni 23. maini soodushinnad ja mõned pakkumised on päris head.

Kokku on Visit Saaremaa veebilehel hetkel 24 sooduspakkumist, nende seas spaad, hotellid, muuseumid ja muud majutusasutused.

Näiteks Arensburgi hotellis ja spaas maksab kahepäevane külastus suveks 49 eurot. Tavaliselt maksab isegi talvel Arensburgi külastamine tervelt 69 eurot.

Gospa pakub praegu vanematele koos lastega nädalavahetusel 99 eurost hinda. Tavaliselt alla 120 eurot/öö pole suvisel ajal Gospas hinnad ei tule.

Samuti pakub mitu majutusasutust ja muuseumi saarlastele motivatsioonipakette, millega premeeritakse neid, kes sõpru ja tuttavaid Saaremaale puhkama kutsuvad ja eduka müügini viivad. Motivatsioonipaketis on tasuta majutused, saunakeskuse pääsmed jne.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.