SEB uuendab internetipanka, kliendid viiakse automaatselt värskele kujundusele

SEB uuendab pensionifondeFoto: Shutterstock

SEB jätkab uuendatud internetipangale üleminekut. Ajakohastatud on internetipanga kujundust ja kasutajamugavust ning sinna lisandub jooksvalt uusi võimalusi. Alates tänasest muutub uuendatud internetipank vaikimisi valikuks kõigis panga kanalites.

„Lähtudes klientide vajadustest, soovidest ja ettepanekutest, uuendame oma internetipanka. Juba mõned kuud on kliendid saanud värske kujundusega internetipanka ise proovida ja see on klientide poolt väga hästi vastu võetud. Positiivset tagasisidet on saanud kasutajasõbralik disain ja uuendatud navigeerimissüsteem. Alates tänasest muutub uuendatud internetipank vaikimisi valikuks kõigis panga kanalites,“ ütles SEB jaepanganduse valdkonna juht Ainar Leppänen.

Milliseid uuendusi võib oodata?

Uuenenud on sisselogimisleht, mis on nüüd ühine nii era- kui ka ärikliendil. Viimastel kuudel oleme edasi arendanud erakliendi avalehte, mis koondab kokku info kliendi säästudest, investeeringutest, krediitkaartidest ja kontodest teistes pankades. Kiireloomulistele küsimustele vastamiseks saab klient pöörduda juturoboti poole.

“Olemas on ka heleda ja tumeda režiimi võimalus. Samuti on internetipanga värskendatud osasid mugavam kasutada vaegnägijatel, sest need on klaviatuuriga navigeeritavad ja ekraanilugejatele loetavad. Jätkame sisu ja võimaluste täiendamist, et internetipank oleks klientide jaoks igapäevaselt veelgi lihtsam ja mugavam kasutada,“ lisas Leppänen.

Rohkem infot uue internetipanga kohta leiab SEB kodulehelt.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.