Uudis

Tallink peatab koroonaviiruse tõttu pühapäevast Rootsi reisid, kaubavedu jätkub

Tallinki laev Baltic Queen. Pilt on illustratiivne.Foto: AS Tallink Grupp / Marko Stampehl

Tallink teatas, et peatab inimeste tervise ja ohutuse tagamiseks alates pühapäevast ajutiselt enda laevade liikluse Tallinna–Stockholmi liinil.

Baltic Queen väljub laupäeva õhtul Stockholmist graafikujärgselt. Alates pühapäevast on aga kõik Baltic Queeni väljumised tühistatud.

Laupäeval on Baltic Queenile üheotsapileti ostnuil või neil, kes alustasid edasi-tagasi reisi Baltic Queenil Tallinnast reedel, võimalik reisida tagasi Tallinna.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Alates pühapäevast jääb Baltic Queen Tallinna sadamasse, kuni Tallink teeb otsuse Tallinna ja Stockholmi vaheline liin taaskäivitada.

Victoria I väljub laupäeva õhtul Tallinnast graafikujärgselt. Laupäeval on Victoria I-le üheotsapileti ostnuil või neil, kes alustasid Victoria I-ga edasi-tagasi reisi Stockholmist reedel, võimalik sõita tagasi Stockholmi.

Stockholmist tagasi pääsevad laevaga vaid üheotsapiletiga reisijad. Peale Tallinna saabumist jääb ka Victoria I Tallinna sadamasse, kuni ettevõte teeb otsuse liiklus Tallinna ja Stockholmi vahel taastada.

Eesti ja Rootsi vahel jätkab sõitmist Paldiski–Kappelskäri liinil kurseeriv Regal Star, et tagada kaubavedu Eesti ja Rootsi vahel. Laev sõidab vaba graafiku järgi.

Reisid taastuvad peale riskipiirkondade muutumist.

Reisijatega, keda need muudatused puudutavad, võtab Tallink ühendust esimesel võimalusel.

Neil, kellel on broneeringud Baltic Queeni reisidele alates pühapäevast, palub laevafirma ühendust võtta enda klienditeenindusega.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.