Uudis

Üle tuhande investori soovib La Muusse paigutada kokku 1,9 miljonit eurot

Tegevjuht Rasmus Rask ja nõukogu liige Katre Kõvask. 2012. aastal alustanud La Muu aastakäive on nüüdseks 835 000 eurot, jäätis on saadaval 280 poes üle Eesti.

Loodetud 200 000 – 400 000 euro asemel 1,9 miljoni euro ulatuses investeerimissoove kogunud jäätisetootja otsustas kaasatava raha piiri tõsta 600 000 euroni, teatas ettevõte.

La Muu asutaja Rasmus Rask sõnul ollakse jäätisevabrikus investorite suure huvi üle jätkuvalt hämmeldunud, aga väga õnnelikud.

“Kampaania eesmärgi nii kiire täitumise tõttu pidime aga vastu võtma paar kiiret otsust. Esmalt, otsustasime tõsta kaasatava investeeringu sihi 400 000 asemel 600 000 euroni. Teiseks, sulgeme kampaania plaanitust varem – juba esmaspäeval, 13. mail,” ütles Rask.

“Meie suur unistus on täitunud. Ootasime ja lootsime, et meie fännid ja kliendid tulevad meie omanikeks ja nii ka läks. Enamik investoritest on inimesed, kes on panustanud kuni 500 eurot ning vastavalt kampaaniatingimustele saavadki eelisjärjekorras heakskiidu väikeinvestorid ehk investeeringud mahus 100-500 eurot,” selgitas Rasmus Rask.

Rasmus Rask põhjendas varakult kampaania sulgemist sellega, et La Muu lähiaja investeeringu ja kasvuplaanid saavad kaasatud rahaga tõhusalt ellu viidud.

“Teeme ära selle, mida lubasime ja siis paneme koos uued sihid paika. Midagi hoo pealt juurde lubama ei hakka – kaasatav lisakapital 200 000 võimaldab meil vähendada pangalaenu osakaalu planeeritavas investeeringus. Kindlasti aga annab investorite usaldus kindluse uusi sihte seada nüüd kiiremini ja kaugemalegi,” arvas Rask. 

Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.