Reisimine

Tähelepanu rongiliiklejad: kahel nädalavahetusel on sõiduplaanid muudetud!

Oluline on teada, et ratastega asendusbussi ei saa.Foto: Scanpix

Remondi tõttu suletakse eeloleval kahel nädalavahetusel Kohila-Rapla raudteelõik ning seetõttu sõidavad Edelasuuna rongid 5.-6.novembril ja 12.-13. novembril muudetud graafiku alusel ja laupäeva lõunast pühapäeva lõunani on rongid Kohila-Rapla, mõnel juhul ka Kohila-Türi lõigul asendatud bussidega.

Viimane Edelasuuna reis, mida Elron teenindab täies ulatuses rongiga, väljub laupäeval Tallinnast Viljandisse kell 10.30, teatas ettevõtte pressiesindaja kolmapäeval. Raplast Tallinna suunas väljub viimane rong kell 10.33. Kõik hilisemad väljumised on laupäeval asendatud bussidega kas Kohila ja Rapla või mõnel juhul ka Kohila ja Türi vahel.

Bussidega teenindab Elron reisijaid ka pühapäeva hommikul. Esimene reis, mida teenindatakse pühapäeval terves ulatuses rongiga, väljub Tallinnast kell 11.42, Viljandist kell 10.37 ja Raplast kell 12.01.

Elron juhib tähelepanu, et asendusbussidega ei saa jalgrattaid vedada. Ratastooliga reisijatel palub ettevõte enne reisimist oma reisisoovist teada anda e-posti aadressil abi@elron.ee , et Elron saaks võimalusel organiseerida madalapõhjalise bussi.

Asendusbusside peatused on tähistatud Elroni värvides siltidega ning nende asukohad koos sõiduplaanimuudatuste teabega on leitavad Elroni kodulehelt.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.