Elektrum annab aru, miks nende kliendid neid kätte ei saa

Elektrumi kliendid võivad jääda isegi kuni neljaks päevaks ootele.Foto: Scanpix

Elektrumi kliendid on pahased, kuna klienditeenindus ei vasta kõnedele ega kirjadele ning ka tagasihelistamise lubadustest kinni ei peeta. Elektrumi sõnul on tegu ootamatult suurte infopäringute mahuga seoses universaalteenusega.

Elektrumi kliendid ei ole viimase aja klienditeenindusega rahul ning kurdavad aeglase klienditeeninduse üle. Üks klient kirjutas oma sotsiaalmeedias, et pole suutnud Elektrumi tabada juba pikemat aega ning isegi helistades üks minut peale tööpäeva algust on liinid kinni. Samuti pole tagasi helistatud või kirjadele vastatud.

“Hetkel on tõesti seoses Universaalteenusega klientide poolseid pöördumisi väga palju nii telefoni teel kui ka e-posti teel,” selgitab Elektrumi klienditeeninduse juht Geli Golberg ning lisab, et kõnedele ja kirjadele nad samal päeval vastata ei jõuagi.

Kõigile klientidele lubatakse siiski vastata ning tagasi helistada: “Kahjuks ei jõua kõikide klientide pöördumisi lahendada koheselt, aga ilma vastuseta kliendid ei jää. Kirjadele üldiselt vastame nädala jooksul ning vastamata kõnedele helistatakse tagasi 2 kuni 4 tööpäeva jooksul,” ütleb Golberg ning tööb välja, et seoses universaalteenuse tulekuga on arvestatud ka suurema tööjõuga.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.