Uudis

Midagi õllesõbrale: Eesti suurim väikepruulikoda otsib uut juhti, palk on väga korralik

Põhjala pruulikoda Noblessneris.Foto: Scanpix / Postimees / Eero Vabamägi

Eesti ja tegelikult kogu Baltikumi suurim väikepruulikoda Põhjala otsib endale uut tegevdirektorit, kes oleks juhtimiskogemusega, aga jagaks üht-teist ka õllest.

Tegevdirektor kuulub Põhjala pruulikoja ning jaemüügiga tegeleva tütarfirma juhatusse. Ta ülesanne on Põhjalat igapäevaselt juhtida tihedas koostöös nõukoguga, kus on esindatud asutajad ja investorid.

Töökuulutuses seisab esimese punktina, et uus juht peab olema inimeste inimene. “Armastad inimesi ja inimestega töötamist, oskad leida iga kolleegi puhul selle, mis teda motiveerib ja endast parimat andma paneb,” kirjeldab Põhjala.

Samuti peaks tegevdirektor olema inimesi juba varem juhtinud – ehk mitte küll tegevjuhi rollis, ent vedanud näiteks turundus- või müügitiimi.

Kasuks tuleb, kui sul on eelnev töökogemus jookide müügi või toidutööstuse alalt. Vaja on majandusalast kõrgharidust ning teadmisi maailma joogitrendidest – õlle vastu peaks olema sügav huvi.

Vaja on ka vabalt suhelda eesti ja inglise keeles.

Vastu saab selle kõige eest korraliku 50 000-eurose aastapalga – see teeb umbes 4200 eurot kuus –, millele lisandub veel tulemuspõhine aastaboonus. Tegevjuht saab ka võimaluse liituda pärast esimest edukat aastat optsiooniprogrammiga ehk tulevikus saada osalus firmas ning ametiauto.

Pakkumist saab lähemalt uurida siit.

Põhjala senine tegevjuht Enn Parel asub tegutsema firma nõukogus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.