Uudis

Populaarsest vahendusportaalist lennupiletid ostnud kliendid said väga kuluka õppetunni

The Guardian kirjutab kolmest kliendist, kes on tuntud lennupiletite müügiportaalist Mytrip korraliku ninanipsu saanud.

Esimene juhtum puudutab pereema, kellel jäi viimane ots lendamata, kuna lennufirma tühistas lennu. Mytrip ei nõustunud aga uusi lende broneerima ja küsis selle eest hoopis üüratud 150 eurot teenustasu.

Teise reisija puhul vahetas lennufirma lennuaega ja reisija pidi viie päeva jooksul otsustama, kas ta tahab teisel ajal lennata või saab oma raha tagasi. Reisija ei jõudnud enne otsust tehagi, kui Mytrip juba talle uued piletid saatis ja selle eest teenustasu nõudis. Piletite tühistamine ei tulnud Mytripi sõnul kõne allagi.

Kolmas reisija räägib oma kogemusest, kui ta kogemata kirjutas piletite broneerimisel oma nime valesti. Lennufirma oli nõus 20 euro eest nime ära vahetama, kuid kuna piletid olid ostetud Mytripist, ei olnud see otse läbi lennufirma võimalik.

Mytrip ütles aga reisijale, et lennufirma tingimuste tõttu pole nime vahetamine 20 euro eest võimalik, aga nemad teevad selle ära 75 euroga.

Mytrip on tuntud selle poolest, et müüvad pileteid küll üliodavalt, kuid väikeses kirjas on erinevad lisatasud, mis hiljem klientidele üllatuseks tulevad. Mytrip oli nõus pärast ajakirjaniku sekkumist nende konkreetsete reisijate piletid tasuta ümber muutma.

Märksõnad: , , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.