Uudis

Starbucksi kohv on Tallinki laevadel olemas, millal kett Eestisse jõuab?

Tops Starbucksi kohvi.Foto: Pixabay

Tallinki laevade pardalt leiab paljut, mida Eestis pole – näiteks saab neis süüa Burger Kingi restoranides, aga ka juua Starbucksi kohvi.

Eelmise aasta lõpus sai teatavaks, et Burger Kingi restoranid jõuavad Tallinki vedamisel Eestisse ning seda juba selle aasta esimeses pooles, esialgu Tallinnas.

Otsustasimegi selle tõttu Tallinkist järgi uurida, kuidas nad laevadel Starbucksi kohvi pakkuda saavad ning kas tulevikus võib kohvikuketi pakutavad saada tellida ka Eestis.

Tallink Grupi kommunikatsioonijuht Katri Link rääkis, et firma pakub oma laevade kohvikutes Starbucksi tooteid kohvikuketi We Proudly Serve kontseptsiooni alusel.

See on Starbucksi programm, millega liitudes saavad Starbucksi kette mitte kuuluvad kohvikud USA firma retseptide järgi osa firma jookidest (ent mitte kõiki) pakkuda. Mingit omandi- ega ketisuhet Starbucksiga seesugustel kohvikutel enamasti pole.

“Meie töötajad on saanud vastava väljaõppe Starbucks toodete valmistamiseks ja serveerimiseks. Starbucksi tooteid müüakse kõigil meie reisilaevadel,” selgitas Link.

Kas aga tulevikus võivad Starbucksi kohvikud siiski mandrile jõuda? Siin jäi Tallinki kommunikatsioonijuht salapäraseks. “Tallink otsib pidevalt võimalusi oma tegevuse laiendamiseks nii maal kui merel,” ütles Link.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.