Uus lahendus: Coop Pangas saab nüüd kogutud rahalt intressi teenida ja seda igal ajal välja võtta

Rahasahtel on nutikas lahendus raha kogumiseksFoto: Coop Pank

Kodumaine Coop Pank laiendas oma eraklientide teenuste valikut ja hakkas pakkuma raha säästmiseks mõeldud paindlikku lahendust Rahasahtel, mille kasutajad saavad mugavalt määrata endale erinevaid reegleid raha kogumiseks. Rahasahtlisse kantud rahale maksab Coop Pank 2-protsendilist hoiuseintressi.

Coop Panga erakliendi igapäevapanganduse juhi Teet Keremi sõnul on Rahasahtel nutikas lahendus, mis aitab muretult ja märkamatult raha koguda ning pakub võrreldes teiste sarnaste rakendustega suuremat valikuvabadust.

Uudne hoius võimaldab mugavalt raha koguda

Rahasahtel on oma sisult uudne hoius, kuhu igal kasutajal on võimalik ise sobival ajal meelepäraseid summasid kanda või rakendada automaatne kogumine. Coop Pank maksab Rahasahtlis olevale rahale aastas 2 protsenti intressi, intressi arvestus on päevajäägi põhine ja intressi väljamaksed toimuvad kord kuus.

Lahenduse teiseks suureks eeliseks on paindlikkus, sest iga Rahasahtli kasutaja saab ise valida, milline on talle kõige sobivam viis raha kogumiseks ja kogumisharjumuse tekitamiseks.

Kogunenud raha on võimalik välja võtta järgmisel päeval. „Nii soovisid meie kliendiuuringus osalenud, et distsiplineerida emotsioonioste. Samas toodi välja, et see periood ei tohiks ka pikem olla, sest elame kiiresti muutuvas maailmas ja kõigil võib tulla ette ootamatusi, mil kogunenud raha on vaja siiski kiiresti kasutusele võtta,“ rääkis Kerem. 

Rahasahtel on tasuta kättesaadav kõigile Coop Panga klientidele alates 7. eluaastast ja aitab mugavalt raha koguda ning seda turvaliselt kasvatada. Näiteks meelerahufondi või unistuste reisi jaoks – seda kui palju veel eesmärgist puudu on, ning oma kogutud muud rahaga seonduvat, saab koguja näha visuaalsel graafikul.

Coop ”Rändrahn”1% aastas
Coop ”Rahasahtel”2% aastas
SEB digikassa1,8% aastas
SEB arvelduskonto0,4% aastas (kuni 5000 eurot), seda ületavalt jäägilt intressimäär 0,01% aastas.
LHV nõudmiseni hoius0,01% aastas
Bigbanki säästuhoiusEsimesed 6 kuud 3%, hiljem 2,5% aastas
Swedbanki Rahakoguja2% aastas

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.