Woltiga on nüüd odav kaugemalt tellida, aga lähedalt koju toomise eest peab rohkem maksma

Wolti toidukullerid. Pilt on illustreeriv.Shutterstock

Wolt tegi hinnakirjas huvitava muudatuse – kõikjalt tellimine maksab nüüd kas 1,90 või 2,90 eurot.

Süsteem toimib nii, et esimese kilomeetri hind on 1 euro ja 90 senti. Samasugune oli süsteem ka enne. Varasemalt tuli iga järgmise kilomeetri eest 50 senti juurde maksta.

Nüüd tegi Wolt aga muudatuse – kõik pikemad vahemaad maksavad ühesugust hinda ehk 2 eurot ja 90 senti – ainus erand on McDonald’si restoranid. Varasemalt oli maksimaalne kojuveo tasu 5,40.

See tähendab, et võidad euro, kui tellid toitu kodust kaugemalt, aga kaotad pisut, kui valid restorani, mille kaugus sinust on 1 ja 2 kilomeetri vahel.

Näiteks maksis veel nädalavahetusel Tallinna vanalinnas olevast Pizza Grande restoranist 1,8 kilomeetri kaugusele Uude Maailma tellimine 2,40 eurot, nüüd on summa aga 2,90.

Wolt ise reklaamib muudatust nii, et saad soodsalt kohale tellida ka kaugemal asuvatest restoranidest ja toetada sel keerulisel ajal oma lemmikuid toidukohti.

Põgus test näitab, et vähemalt Tallinna kesklinna õnnestub toitu tellida maksimaalselt 5 kilomeetri kauguselt, edasi annab rakendus teada, et koju tellida pole võimalik.

Praegu pole teada, kui kauaks hind selliseks jääb – Wolt ise kasutab terminit “kampaaniahind”.

See pole esimene kord, kui Wolt koroonakriisi puhkemisest alates hinda langetab. Märtsis anti teada, et maksimaalse kojuveo tasu langetati varasemalt 7,9 eurolt 3,9 eurole.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.