Uudis

Barbora ja Maxima käivitavad kontaktivaba ostlemise teenuse 17 linnas üle Eesti

Kontaktivaba ostlemise teenus Maxima kaupluses.Barbora/Maxima

Toidu- ja esmatarbekaupade e-kauplus Barbora.ee hakkab koostöös Maximaga pakkuma kontaktivaba ostlemise võimalust 33 Maxima kaupluses kokku 17 Eesti linnas.

Esimesed Barbora Express teeninduspunktid avati teisipäeval 12 kaupluses Tallinnas, Viimsis ja Maardus ning eeloleva nädala-kahe jooksul laieneb teenus teistesse suurematesse linnadesse ja maakonnakeskustesse.

Siit kaardilt saad näha, kus teenus käivitub ja kuhu see lähiajal laieneb.

Maxima Eesti tegevjuhi Edvinas Volkase sõnul on eduka e-teenuse käivitamise aluseks lai Maxima jaekaubandusketi kaupluste võrk ja hästi ette valmistatud personal. „Täna suudame pakkuda Barbora Expressi kasutajatele 600 erinevat toodet, millest valdav osa on värske kategooria kaup ning lisaks kuivained, konservid ja esmatarbekaubad,“ sõnas Volkas.

„Usun, et käivitatav teenus loob väga suurele osale Eesti elanikkonnast uue võimaluse teha oma igapäevased ostud kontaktivabalt ja turvaliselt,“ lisas Volkas. 

Tellimisel valib klient esmalt Barbora leheküljelt Barbora Express teenuse ning seejärel maakonna, milles asuvasse Maxima kauplusesse ta soovib oma kaubale järgi minna. Seejärel avaneb tavapärane e-poe keskkond koos valikuga toidu- ja esmatarbekaupadest.

Ostukorv komplekteeritakse kaupluses ning selle üleandmine toimub kontaktivabalt kaupluses spetsiaalselt märgistatud alal. Tellimuse minimaalne summa on 20 eurot ning tasuda saab pangakaardiga kas internetis või kohapeal.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.