Uudis

Coop avab Saaremaal e-poe

Coop Saaremaa.Coop

Millalgi selle nädala jooksul peaks saarlasteni jõudma esimene suurem toidupoe e-teenus, nimelt plaanib Coop Saaremaa avada saarel oma e-poe.

Uue teenuse loomist kinnitas ka Coopi kommunikatsioonijuht Martin Miido, kelle sõnul on praegune plaan e-pood saarlasteni tuua ilmselt millalgi käesoleva nädala jooksul.

Kuigi Coopil on eCoopi näol oma e-pood juba olemas, siis Coop Saaremaa plaanib olukorrast tingutuna luua erilahenduse e-poe teenuse kiireks käivitamiseks, kirjeldas Miido.

Mis puudutab hinnastamist ja muid detaile, siis selles osas Coopist detaile hetkel jagada ei soovitud. Samuti ei avaldanud Miido, kuidas teenus toimima hakkab, st kas toit tuuakse koju kätte või peab sellele ise poodi järele minema. “Räägime detailidest siis, kui avamine lähemal on,” ütles ta.

Piirkondades, kus eCoop praegu tegutseb, saab toitu tellida kas toidukappi (tasuta) või kulleriga koju (üle 49-eurose tellimussumma korral tasuta, alla selle 3,5 eurot).

Lainemisplaanidest on teatanud ka teised toidukullerid, näiteks Barbora teenus jõuab järgmisel nädalal kõikidesse suurematesse kauplustesse üle Eesti.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.