Uudis

Coopi kliendid olid hädas, kappidesse tarne ei töötanud ja tarnega peab ootama ülejärgmist päeva

Mõnda aega ei saanud Coopi toidukappidesse toitu tellida. Praeguseks on probleem lahendatud.Foto: Scanpix

Coopi e-poe kliendid on järjekorras, kuna teenused on töötajate suure haigestumise või suure nõudluse tõttu häiritud. Lisaks kõigele esines Coopi teenusepakkumises häireid mistõttu vahepeal toidukappidesse tarnet ei võimaldatud.

Veel mõni aeg tagasi kuvas klientidele toidukappi tellimisel sõnum, kus vabandati, et toidukappidesse pole võimalik tellida, sest meeskonda on tabanud suur haigestumine. Sõnumis kirjeldati, et kui olukord paraneb, siis avatakse uuesti kappidesse tellimise võimalus.

Coopi kommunikatsioonijuht Matrin Miido kommenteeris olukorda küll veidi teise põhjendusega, kui klientidele kuvatavas sõnumis seisis.

“Toidukappidesse tellimisel oli tehniline tõrge, mis sai õnneks loetud tundidega lahendatud. Lisaks on nõudlus hetkel sellisel tasemel, et kui tavaliselt tarnime kauba kas samaks või järgnevaks päevaks, siis hetkel saab kaupa tellida ülejärgmisesse päeva,” ütles Miido.

Täna e-Coopis toite tellides tulevad nad tõesti reedesesse päeva. Ilmselt ei olnud siiski kappidesse tarne suure haigestumise tõttu, vaid tehnilise vea tõttu ning kliendid võivad muretult oma igapäeva oste siiski edasi teha. Küll aga jättis klientidele kuvatav sõnum mulje, nagu kapitarnet ei pruugita võimaldada päris mõnda aega ning võis nii mõnegi kliendi teise poodi ostlema suunata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.