Uudis

Luminori kliendid saavad jälle pangaäppi kasutada

Aasta lõpuks tahab pank käivitada ka Apple Pay ja Goole Pay maksed.Illustratsioon: Luminor

Alates 18. märtsist saavad Luminori Eesti kliendid alla laadida panga uue mobiiliäpi, mida saab kasutada peamiste pangatoimingute tegemiseks. Uus äpp on saadaval nii Androidi kui ka iOS operatsioonisüsteemidele.

Luminori digikanalite juhi Perttu Krögeri sõnul on mobiilirakenduses esialgu saadaval kõik põhifunktsioonid, nagu kontojäägi vaatamine, maksete tegemine ja pangakaartide haldamine.

„Pangandus on kolinud nutitelefonidesse ja meil on hea meel anda klientide kasutusse platvorm, mida nad on oodanud. Uus äpp on disainilt sarnane eelmise aasta lõpus välja toodud uue internetipangaga ning hakkame sellele aasta jooksul uusi funktsioone lisama,“ ütles Kröger.

Käesoleval aastal on plaanis lisada internetipanka ja mobiilipanka kliendiga sõnumite vahetamise lahendus, automaatteated (push notifications) ja biomeetria kasutamise võimalus. 

Samuti lisandub sel aastal võimalus vestelda pangatöötajaga otse äpist või internetipangast. 

Hiljemtalt aasta lõpuks tahab Luminor pakkuma hakata Apple Pay ja Google Pay mobiilimakseid.

Luminori uude mobiilirakendusse saab sisse logida nii Smart-ID, mobiil-ID kui ka PIN-kalkulaatoriga. Ühe kasutajanimega sisenedes on nähtavad kõik kasutajale kuuluvad kontod. „Luminor Eesti“ mobiilirakenduse saab alla laadida App Store´ist või Google Play poest. Rakendus ei tööta Windowsi operatsioonisüsteemil.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.