Uudis

Nüüd saad ISIC kaardi tellida virtuaalselt otse äppi, esimesena LHV-s

Foto: LHV.

LHV asus esimese pangana pakkuma oma klientidele mobiiliäpis virtuaalse ISIC üliõpilaspileti tellimise võimalust.

Rahvusvahelise üliõpilaspileti saad lisada LHV mobiiliäpis oma teiste kaartide hulka. Nii saab ISIC-uga tõendada tudengistaatust ja kasutada soodustusi, kusjuures plastikut pole vaja.

ISIC brändi ametlik esindaja Eestis on Eesti Üliõpilaskondade Liit (EÜL), kes on väljastanud ISIC kaarte 1993. aastast ning virtuaalset ISIC-ut 2016. aastast. Liidu juhi Eleri Pilliroo sõnul on neil hea meel, et ka LHV virtuaalse ISIC üliõpilaspileti tellimise võimaluse oma mobiiliäppi on lisanud.

“Sellest sügisest avame esmakordselt võimaluse tellida ISIC-ut virtuaalselt, vajamata plastikkaarti kõrvale. ISIC on maailma populaarseim üliõpilaskaart ja on ainult tervitatav, kui selle tellimine ja omamine tehakse veelgi lihtsamaks. Meile teadaolevalt on LHV isegi maailma esimene pank, kes sellist võimalust pakub,” rääkis ta.

Kuidas seda teha?

Virtuaalse ISIC üliõpilaspileti saavad LHV mobiiliäpis tellida kõik LHV kliendid, kes on vähemalt 16-aastased ning õpivad mõnel kõrghariduslikul õppekaval Eestis või välismaal.

Kaardi tellimiseks tuleb avada LHV mobiiliäpis kaartide vaade, vajutada uue kaardi lisamist tähistaval plussmärgil ning valida sealt “ISIC virtuaalkaart”. Järgmiseks tuleb lisada oma kooli nimi ja foto endast ning tutvuda virtuaalse ISIC üliõpilaspileti lepingutingimustega.

Peale andmete kinnitamist kuvatakse valminud virtuaalset ISIC üliõpilaspiletit LHV mobiiliäpi kaartide hulgas.

Kuni 30. septembrini on väljastamine tasuta, alates oktoobrist maksab see 5 eurot. Kuutasu ei ole. Tellides perioodil 1. jaanuarist 31. juulini, kehtib virtuaalne ISIC sama kalendriaasta lõpuni, tellides augustist detsembri lõpuni, kehtib see järgmise aasta lõpuni.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.