Tahad suvetööle või malevasse? Circle K otsib 250 inimest kindla palga ja lisatasu võimalusega

Kõik suvetöötajad ja malevlased läbivad kohapeal tööalase väljaõppe ja juhendamise, et sisseelamine oleks kiire ja sujuv.Foto: MIHKEL MARIPUU/EESTI MEEDIA / Scanpix

Circle K Eesti AS otsib jaamadesse suvetööle ligi 100 klienditeenindajat, lisaks pakutakse teenindajaabi tööd kuni 150 õpilasmalevlasele, teatas ettevõte.

“Pakume oma suveabilistele kindlat kuupalka, mis algab 800 eurost, ning lisaks – võimalusi teenida ka lisatasu. Oleme ka töögraafikute koostamisel paindlikud, et vastata töötajate vajadustele töö, õpingute ja eraelu ühendamisel,” ütles ettevõtte personalidirektor Ursula Altmets.

Circle K Eesti teeb taas koostööd ka õpilasmalevatega, mille kaudu leiab Tallinna, Tartu ja Pärnu Circle K teenindusjaamades suvetööd kuni 150 alaealist, vanuses 14-18 aastat.

“Alaealistele pakume võimalust teenida suvel taskuraha ning omandada esimesed töökogemused meie erinevate jaamade toredate meeskondade toel,” lisas Altmets. Malevlase põhitööks on müüja- klienditeenindajate aitamine kaupade väljapanemisel ning teenindusjaama korrashoid.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.