Uudis

Terviseäpiga Sweatcoin saab nüüd LHV Noortepangas sammude eest raha

Sweatcoiniga on maailmas kokku loetud juba 2 693 812 798 301 sammu.

Nüüdsest saab Eestis kasutada USAs, Suurbritannias, Saksamaal, Skandinaavias ja mujalgi väga populaarset terviseäppi Sweatcoin. Kohe esimesest päevast on äpikeskkonnas olemas kasulik pakkumine LHV Noortepanga klientidele.

Aasta lõpuni on LHV noortel klientidel võimalik ühel korral 50 sweatcoini vahetada 5 päriselu euro vastu, mis kantakse nende kontole LHV pangas. Lisaks loositakse kõigi pakkumise kasutajate vahel aasta lõpus välja Apple Watch.

Sammud virtuaalrahaks

Äpp loendab õues tehtud samme ning võimaldab kõndimise või jooksmise eest koguda virtuaalraha – sweatcoine. Iga 1000 loendatud sammu eest teenib kasutaja 0,95 sweatcoini. Saadud virtuaalraha saab kasutada rakendusesiseses veebipoes ostlemiseks.

„LHV jaoks on kesksel kohal panustamine Eesti kapitali arengusse. Aga Eesti kapital, see on ju ka meie inimesed ja meie noored. Teeme Sweatcoiniga koostööd, sest kui nii õnnestub kasvõi mõni noor panna rohkem jala käima ja oma liikumisharjumusi muutma, siis oleme panustanud paremasse ja tervemasse Eestisse,“ kommenteeris LHV Noortepanga projektijuht Liis Lepik.

Sweatcoini kaasasutaja Anton Derlyatka ütles, et kasutajatele pakutavate soodustuste eest maksavad platvormi brändid, kindlustusfirmad ja tervishoiuasutused. “Me hoiame sinu andmeid hästi, me ei müü neid kunagi, sest see poleks õige,“ selgitas Derlyatka.

LHV kampaaniast lähemalt

Märksõnad: , ,

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto- ja rahaportaali olulisematest lugudest.