Uudis

Tööportaal selgitas välja Eesti kõige ihaldusväärsema tööandja

Hea töökeskkond on küsitlusele vastanute arvates väga tähtis.Foto: Pixabay

Tööportaal CV-online korraldas novembri lõpust aasta viimase päevani küsitluse, et selgitada välja Eesti kõige ihaldusväärsem tööandja.

Vastajad said märkida, milline ettevõte on nende arvates nii üldarvestuses kui erinevates ärisektorites kõige ihaldusväärsem tööandja ja anda ka omapoolse põhjenduse. Kokku osales küsitluses 2359 inimest üle Eesti.

Selgus, et kõige ihaldusväärseim tööandja on Elisa Eesti AS, teatas CV Online. Firma on esikohal ka IT ja telekommunikatsiooni valdkonnas.

Finantssektoris on enim eelistatud tööandja Swedbank, kaubanduse valdkonnas Coop Eesti Keskühistu, tootmise vallas Eesti Energia, teeninduses G4S Eesti ja logistika valdkonnas Tallink Grupp.

Kõige olulisemate kriteeriumitena parima tööandja valikul tõid vastajad 19 valikukriteeriumi hulgast välja tähtsuse järjekorras seitse kõige olulisemat põhjust.

Neiks olid motiveeriv palk ja lisahüved, hea sisekliima ehk toredad kolleegid, paindlik töökorraldus, head arenguvõimalused, heade tulemuste märkamine ja tunnustamine ning töötajate tervise eest hoolitsemine.

Märksõnad: , ,
Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.