Uudis

Pank laseb mitu tarbimislaenu üheks liita

Seekord õnnestus ettevõttel oma raha alles hoida.Foto: Shutterstock

LHV pakutavate tarbimislaenude hulka lisandus refinantseerimislaen, mis võimaldab olemasolevad väikelaenud ja järelmaksud mugavalt üheks laenuks koondada.

LHV Finance’i pakutava refinantseerimislaenu põhimõte on lihtne – maksta erinevatele krediidiandjatele tagasi kliendi tarbimislaenud, näiteks järelmaksud või väikelaenud, ning koondada need üheks laenuks. See tagab kliendile oma laenukohustustest oluliselt parema ja terviklikuma ülevaate, samuti vähenevad igakuised maksed ning neid saab tasuda mugavalt vaid ühe kuumaksega.

LHV Finance juhatuse esimehe Mari-Liis Stalde sõnul on refinantseerimislaen mõeldud targalt majandavale inimesele, kes soovib oma kulud veelkord üle vaadata ja neid paremini hallata. „Refinantseerimislaen ei ole viimane päästerõngas neile, kel finantskohustuste teenindamine üle jõu käib, vaid eelkõige mõeldud targalt majandavale kliendile, kes soovib oma kulutused selgelt kontrolli all hoida,“ ütleb Stalde.

Sõnum Rahageeniuse peatoetajalt

Pensioni investeerimiskonto

Sinu tuleviku võimalus.

Finantsteenust pakub Luminor Bank AS. Enne lepingu sõlmimist tutvu tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjatega.

Stalde sõnul on toode paljude LHV klientide seas oodatud. „Oleme refinantseerimislaenu väljatöötamisel kuulda võtnud ka meie kliente, kes on väljendanud soovi oma muud laenukohustused meiega siduda. Refinantseerimislaen võimaldabki kõik tarbimislaenud üheks laenuks kokku liita, et kõiki rahaasju ühe pangaga ajada,“ selgitab ta.

Nii pole vaja kõikide lepingute tingimusi meeles pidada, mitu korda kuus laenumakseid tasuda ja murede korral erinevate klienditeenindustega suhelda. Refinantseerimisega saab mitmest laenust üks laen, mille tingimused on selgemad sobivamad, igakuised kohustused väiksemad ja ülevaade parem. Kõikide küsimuste ja murede korral on abiks LHV laenutugi.

Refinantseerimislaenu taotlemine on mugav ega võta kaua aega. Laenu saab taotleda kuni kuueks aastaks ning maksimaalne võimalik laenusumma on 20 000 eurot. Soovi korral saab laenu tasuta ennetähtaegselt tagastada või muuta laenu turvalisemaks, lisades sellele ka laenukindlustuse.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.