Uudis

Üks Eesti pank vabastas üle 55aastased kliendid pangateenuste kuutasust

Coop Panga üle 55aastased kliendid ei pea enam pangateenuste eest maksma.Foto: Shutterstock

Kodumaine Coop Pank kaotas oma suurima kliendiarvuga arveluspaketis Rahn üle 55-aastaste klientide jaoks kuutasu ja lubab neil edaspidi kasutada kõiki olulisemaid igapäevapanganduse teenuseid tasuta.

Üle 55-aastastele klientidele tasuta pakutavasse Rahnu paketti kuuluvad arvelduskonto, tasuta Euroopa maksed ning tasuta ostukindlustusega pangakaart, millega saab ühtlasi soodsaimad hinnad Coopi kauplustes. Samuti saab teha tasuta sularaha sisse-ja väljamakseid 330-s Coopi kaupluses ning võtta sularaha ilma teenustasuta välja kõigist Eesti ja Euroopa pangaautomaatidest.

Coop Panga erakliendipanganduse juhi Rasmus Heinla sõnul on arvelduspaketi kuutasu kaotamine püsiv ja kehtib nii praegustele kui ka uutele klientidele. „Tegime muudatuse, kuna hindame 55+ ehk nn uue keskea vanusegrupi kliente väga kõrgelt ja soovime neid kutsuda senisest rohkem kasutama meie igapäevapanganduse teenuseid nii Eestis kui ka Euroopas,“ ütles Heinla.

Rahnu arvelduspaketi kuutasu kaotati ka kõigile alla 27-aastatele, et vastata paremini noorte klientide ootustele. Ülejäänud klientidele maksab pakett 2,49 eurot kuus.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.