Eneseareng

Tahad saada tähtsaks asepresidendiks? Siis õpi ära need laused

Foto: ekraanitõmmis

Mis ühendab selliseid inimesi nagu John Campbell, hr. Rajendra, Joseph Solomon Ruiter, Madeleine Frost, Marie Roselle Y. Monteverde, Chris Greenberg, Greg Ramfos, Alex Lutskiy ja Abdulla Abu Al Hous?

Esiteks see, et nad on väga edukad ja oma töös palju saavutanud. Vähemalt väidavad nii nende tööandjate kodulehed, kuhu nad oma tutvustused riputanud on.

Teiseks see, et nende karjäär on olnud “kahtlaselt sarnane”. Nad kõik on juhtinud mitmekesiseid professionaalidest koosnevaid meeskondi. Edu on saavutatud uuel tasemel ja mitmes erinevas konkurentsitihedas valdkonnas, uutel turgudel ja kiiresti liikuvates keskkondades. Neil on muljetavaldav tulemuste loetelu enam kui 13/14/15/19/24/25 aastase kogemusega.

Mida?

Guugeldage highly experienced xx who has demonstrated the ability to lead diverse teams of professionals to new levels of success in a variety of highly competitive industries, cutting-edge markets, and fast-paced environments” ja saate aru, millest jutt.

Need on inimesed, kes töötavad nii geograafiliselt kui sisuliselt täiesti erinevates valdkondades ja mitteseotud ettevõtetes, aga kelle CV-d sisaldavad millegipärast identseid lauseid. Kindlasti on neid lisaks toodud näidetele veel palju. Ja kindlasti on veel palju teisi väga levinud lausekombinatsioone, mida inimesed enda kiitmiseks kasutavad. 

Mida sellest järeldada?

Seda, et kõik, mis hiilgab, pole kuld. Esimene inimene, kelle kohta sa taolist kirjeldust loed, tundub tõesti olevat muljetavaldava taustaga. Nähes aga teist, vajub õhuloss suure visinaga kokku. Igaüks võiks enda kohta [võimalik, et teatava süümepiinaga] sarnase ilukõne välja riputada.

Teiseks, et enesekiitmise oskus on oluline. Meie kultuuriruumis ehk võib selleks kasutada kargemat stiili ja veidi loomingulisemat lähenemist. Samas, kui ma oleks praegu läinud uurima ainult Securitase Kanada üksuse presidendi John H. Campbelli tausta ja poleks sealt mingit kiitvat teksti leidnud, oleksin ehk hakanud kahtlema tema kompetentsuses.

Siin saab alul nimetatud isikutega lähemalt tutvuda:
John Campbell, Mr. Rajendra, Joseph Solomon Ruiter, Madeleine Frost, Marie Roselle Y. Monteverde, Chris Greenberg, Greg Ramfos, Alex Lutskiy, Abdulla Abu Al Hous.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.