Palk

5 head ja asjalikku välismaist finantsblogi, mida sa peaks kindlasti lugema

Head finantsblogid on alati tore lugemine, ühest küljest saab targemaks, teisalt saab õppida uusi oskusi, et kasvatada oma sissetulekut. Milliseid välismaised blogisid tasuks aga jälgida?

Financial mentor 

Seda blogi kirjutab endine fondijuht Todd Tresidder, kes seletab väga selgelt lahti keerulised finantsterminid. Blogi põhifookus on investeerimisel ning finantsilise rikkuse ülesehitamisel.

The Budgetnista 

Tiffany Aliche suhtub rahateemadesse lõbusamalt, kui keskmine finantsblogi. Kõige rohkem keskendub ta oma artiklites säästmisele, mis on finantsvabaduse saavutamise alustalaks. Tema peamine lugejaskond on keskealised naised, kes soovivad oma rahaasjade üle paremat kontrolli omada.

The Penny Hoarder

Kyle Taylor jagab oma blogis ohtralt nippe sellest, kuidas teenida rohkem raha kodust töötades. Sellest blogist võid leida mitmeid ideid lisaraha teenimiseks ning kuidas panna oma hobid raha teenima. Peale selle keskendub ta ka sellele, kuidas teenitud rahaga targalt ümber käia ning kuidas seda kasvatada.

Making Sense of Cents

Selles blogis keskendub Michelle Schroeder-Gardner peamiselt sellele, kuidas blogimaailmas tegutsedes raha teenida. Varasemalt finantsanalüütikuna töötanud naine teenib nüüd blogiga üle miljoni dollari aastas. Kui soovid teada, kuidas saab internetis tegutsedes raha teenida, tasub tema kirjutistel silma peal hoida.

Entrepreneur on Fire

Tegu on John Lee DUmas’iga, kes peamiselt tegutseb podcast’i maailmas, kuid peab ka blogi. Tema podcaste külastavad erinevatelt elualadelt ettevõtjad ning oma blogis teeb ta häid kokkuvõtteid podcast’idest. Samuti blogib ta sellistel teemadel nagu finantsvabadus, ettevõtlikkus ja säästmine.

Märksõnad: , ,
Oled sa DigiPRO või Geenius? Vali sobiv tellimus siit.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.