Omniva ja Itella muutsid detsembri algul hinnakirja: milline pakikuller on nüüd kõige soodsam?

Milline on praegu kõige soodsam?Foto: Scanpix, Canva

Ehk on juba paljud märganud, et Omniva pakiautomaatides pakkide saatmine on tiba kallimaks läinud. Varasema S suurus kapi 2,94 euro asemel on nüüd 3,18 eurot. Hinnakirja on muutnud ka Itella. Kes pakub nüüd kõige paremat hinda?

“Hinnatõus oli vältimatu arvestades üldist hinnatõusu sealhulgas kütus, tööjõud, energia ja muud kulud. Kahjuks ei saanud seda enam edasi lükata ja nii tõusid pakisaatmise hinnad nii era- kui äriklientidele. Selle kuu algusega rohkem hinnatõuse ei olnud,” selgitab Omniva meediasuhete juht Kistina Haavla 01. detsembri hinnatõusu.

Omniva pakisaatmise hinnakirja saab näha nende lehel. Pakiautomaadist pakki vormistades lisandub paki saatmise hinnale 0,10 eurosenti.

Omniva pakiautomaadi hinnakiri alates 01.12.2022, täielik hinnakiri Omniva lehel

Itella on oma hinnakirja samuti muutnud 07. detsembril, kuid nende hinnakiri on Omniva omast soodsam. Küll aga on Itella ainuke pakikuller, kes pakke pakiautomaadis siseruumides hoiab.

Itella hinnakiri alates 07.12.2022

DPD pakiautomaatide hinnakiri tundub olevat sama, mis eelmiselgi kuul.

DPD pakiautomaatide hinnakiri 15.12.2022 seisuga.

Oluline on paki saatmisel märgata pakiautomaadi kapi suurust. Näiteks Itellala on kõige pisemad XS kapid ja Omnival algabki kapisuurus S kapist. Sellega samaväärne oleks Itella S ja DPD S kapid. Nendest kõige odavamat hinda pakub DPD. Kui pakk hoolega üle mõõta, siis võib juhtuda, et oma paki saab panna väiksemasse kappi teise teenusepakkuja juures ja nii on võimalik hinnas ehk isegi veidi võita.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.