Bigbank andis välja 17 miljoni euro eest refinantseerimislaene

Bigbanki kontor.Foto: Shutterstock

Kui LHV teatas sel nädalal, et hakkas refinantseerimislaenu pakkuma, siis Bigbank on eelmise aasta algusest seda juba 16,85 miljoni eest välja andnud.

Bigbanki Eesti juhi Jonna Pechteri sõnul on refinantseerimislaenu populaarsus selgelt tõusuteel, sest inimeste teadlikkus kasvab ja soovitakse laenukuludelt kokku hoida. „Tänavu esimeses kvartalis andis Bigbank välja ligi nelja miljoni euro eest refinantseerimislaene,“ ütles Pechter.

„Refinantseerimislaenuga on võimalik koondada väiksemad tarbimislaenud ühtekokku ja vähendada nii makstavat summat kui ka kuumaksu. Sisuliselt käib see nii, et kui inimene on võtnud suurest pangast näiteks 19-protsendilise intressiga 1000 eurot laenu, siis vormistades see üle Bigbanki, maksame suurele pangale laenu tagasi ning pakume jätkamist parema intressi ning soovi korral pikema maksegraafikuga,“ ütles Pechter.

„Nii tarbimis-, refinantseerimis- kui ka näiteks kodulaenu pakkumist tasub alati küsida ka väiksematelt pankadelt, mis tihti teevadki soodsama pakkumise,“ lisas Pechter.

Bigbank annab refinantseerimislaenu kuni 25 000 euro ulatuses.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.