Kristiine Prisma uueneb: kauplus saab värske välimuse ja laiema kaubavaliku

Kristiine Prisma uueneb.Foto: Postimees/Scanpix

Tänasest algasid Kristiine Prismas renoveerimistööd, mille käigus uueneb nii kauplus kui laieneb ka kaubavalik. Uuenduste tegemise ajal jääb kauplus tavapäraselt avatuks, klientidele suletakse üksnes need alad, kus parasjagu ümberkorraldused käivad.

Prisma Eesti maajuhi Teemu Kilpiä sõnul on Kristiine Prisma keti üks vanemaid ja klientide poolt hinnatuimaid kaupluseid. “Värskendame sel kevadel nii poe väljanägemist kui tootevalikut,” ütles ta. “Näiteks laiendame puu- ja juurvilja väljapanekut ning lisame uusi tootekategooriad lastekaupadesse, tuues need samas ka lapsevanemate jaoks mugavamalt kokku.”

Toidukauba osas täieneb Food Marketi ala, kus pakutakse värsket liha ja kala, samuti valmistooteid. Uue võimalusena paigaldatakse kauplusesse suitsuahi. Kristiine kauplusesse laieneb kontseptsioon Paar, kus veinid on jagatud viide toiduga sobivasse kategooriasse. Uuendused teeb läbi ka leiva-saia osakond ning iseteeninduskassade ala.

Kristiine Prisma tarbekaupade osakonda lisandub rõivaid ja tarvikuid välitegevusteks ning täiendust saab lemmikloomade osakond.

Kaupluse uuendamine kestab ligi kolm kuud. Renoveerimise käigus pööratakse tähelepanu energiasäästlikele lahendustele.

„Kaupluse külastajate arvamus on meile väga oluline. Ootame klientide ettepanekuid ja ootusi uuendatud kauplusele nii elektrooniliselt meie kodulehel kui ka läbi infoletis olevate tagasiside ankeetide,“ lisas Kilpiä.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.