Luminor tõstab lühiajalise hoiuse intressi ajutiselt 5%-le, aga seda ainult teatud klientide jaoks

Luminor tõstab teatud klientide jaoks lühiajalise hoiuse intressi 5 protsendiniFoto: Shutterstock

Alates homsest tõstab Luminor Black kaardi omanikele 6-kuulise hoiuse aastase intressimäära 5 protsendile, sest inimeste huvi just lühiajalise hoiustamise vastu on märgatavalt kasvanud.

Luminori klienditeenuste juhi Kaspar Korki sõnul on hoiustajate jaoks praegu väga hea aeg. „Näeme oma klientide suuremat huvi just lühemaks perioodiks hoiustamisel. Inimestele on kogunenud sääste, aga väga pikaks ajaks neid hoiusele ei taheta panna, sest võibolla läheb praegustel heitlikel aegadel seda raha varsti vaja. Seepärast ongi lühiajalised hoiused aina populaarsemad,“ selgitas Kork.

Niisamuti lisas ta, et raha hoiusele panemine on muutunud ka heaks alternatiiviks näiteks aktsiainvesteeringutele, kus võib tootlus olla pakutavast hoiusest nii suurem kui ka väiksem. „Neile, kes tahavad raha kasvatada ilma suurema riskita ja öösiti rahulikult magada, on hoius väga hea viis oma säästude paigutamiseks,“ kinnitas Kork.

5 protsendine hoiuseintress kehtib Luminori Black kaardi omanike poolt 21.11–21.12 avatud uutele tähtajalise hoiuse lepingutele, kus hoiuse maht jääb 3000–50 000 euro vahemikku inimese kohta. Black kaardi näol on tegemist kuutasulise teenusega, mille kuu hind on 3,5 eurot.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.