Uudis

Proovi ise: internetis levib rahateenimisviis, mis on mõeldud maailma kõige laisematele inimestele

Beer money või õlleraha on internetist pärit kontseptsioon, mis tähendab põhimõtteliselt võimalikult väikese vaevaga veebi kaudu raha teenimist.

Internetifoorumites on olemas erinevad õlleraha kogukonnad, kus soovitatakse üksteisele veebilehti või äppe, kust saab lillegi liigumata kopikaid teenida. Veebilehed on tavaliselt sellised, kus pead vastama küsitlustele, vaatama videoid või täitma mingeid muid ülilihtsaid ülesandeid, mille eest saad ka raha.

Populaarseimad õlleraha veebilehed on näiteks ySense või Swagbucks, mis maksavadki kasutajatele videote vaatamise ja küsitluste täitmise eest. Või HoneyGain, mis maksab sulle selle eest, et sa äppi lahti hoiad ja see su internetimahtu kasutab.

Võib tunduda päris lihtne, kuid summad, mis selle eest välja makstakse, on üsna armetud. Tavaliselt mõned sendid küsitluse või video eest.

On olemas isegi sellised telefoniäpid, mis maksavad sulle selle eest, et sa sinna päevas korra sisse logiksid. Parimal juhul aga umbes ühe sendi.

Teenimise teeb raskemaks ka see, et paljud õlleraha veebilehed pole Euroopas saadaval. Või kui on, siis ei paku veebilehed meile küsitlusi ega videoid, mille pealt raha teenida.

Kõigest hoolimata on inimesi, kes teenivad nö õlleraha kontseptsiooniga väga korralikult. Tublimad õlleraha teenijad saavad kuus kuskil 100-250 eurot. Selleks pead aga elama ilmselt USAs ja teadma väga hästi, mis veebilehti kasutada.

Märksõnad: , , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.